Servisní prohlídky

Napsal dne 10. 10. 2013 uživatel michael.smejkal

Poznejte zcela nový pohled na záruční i pozáruční servis našich domů. Rozhodli jsme se zbavit klienty starostí o dům. Rozhodli jsme se pečovat o naše domy. Tak, aby domy ES byly i po další desetiletí těmi nejkrásnějšími v ulici. Vítejte ve zcela novém pojetí záručního i pozáručního servisu.

Naše práce má v Ekonomických stavbách hlubší rozměr. Věříme, že skvělou prací můžeme činit lidi kolem sebe spokojenější a tím více šťastné. Přemýšleli jsme jak svým klientům zůstat užiteční i po předání nového krásného domu. A tak vznikl soubor programů pro bydlící klienty a v tomto také program Servisní prohlídky.

PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Součástí programu je pravidelná bezplatná roční prohlídka Vašeho domu. Tuto službu budeme poskytovat každému předanému domu po dobu nejméně 30 let.

V pravidelnou dobu jednou za rok se Váš manažer stavby ohlásí s pravidelnou servisní prohlídkou. Bude to stejný kolega, kterého jste poznali ze stavby domu. Během prohlídky pečlivě prohlédne dům. Při prohlídce hledáme všechny i drobné vady, které by zavčasu neřešené mohly později způsobit větší opravu. Pravidelné servisní prohlídky dramaticky zvyšují životnost domu.

OPRAVY

Již žádná nutnost nahlašování záručních oprav. Aktivita přechází na nás. Pokud během servisní prohlídky zjistíme potřebu opravy, zajistíme sami vše potřebné. Nemusíte tedy běhat kolem domu a hledat číslo, kam zavolat v případě závady. Manažer stavby se sám ohlásí a sám zajistí vše pro perfektní kondici Vašeho domu.

SEŘÍZENÍ DOMU

V domě se nachází některé prvky, které vyžadují pravidelnou péči a seřízení. Typicky například okna či otopná soustava. V rámci každé servisní prohlídky Vám provedeme běžné seřízení těchto částí. Bez ohledu na to, zdali je dům v záruční lhůtě či nikoliv, jsou tyto práce stejně jako servisní prohlídka poskytovány zcela zdarma. Je pro nás důležité, abyste se ve svém / našem domě cítili dobře. Rádi takovému pocitu přispějeme, tím, že Vás zbavíme drobných starostí.

REVIZE

Některé části domu jsou spojeny s nutností pravidelných revizních správ po stanovených letech. I tuto povinnost za Vás manažer stavby ohlídá.

KRÁSNÉ DOMY

Jsme přesvědčeni, že domy se servisní prohlídkou budou svým stavem a kondicí výrazně vyčnívat nad většinu domů bez této služby. Přejeme si, aby naše domy byly ty nejlepší v ulici teď a ještě více za dvacet let. Přejeme si, aby Vás dům od ES těšil už napořád.