Dům už stojí, ale jak ho co nejútulněji zařídit?

Napsal dne 17. 08. 2011 uživatel veronika.fundova

Rozhodnutí, jakým způsobem postavit rodinný dům, není snadné. Větším oříškem se však může pro většinu z vás zdát to, jak ho co nejlépe a nejútulněji zařídit.

Zařídíte si interiér sami nebo si pozvete na pomoc zkušeného bytového architekta?

Stejně tak, jako máte na výběr z možností nechat si rodinný dům postavit na klíč od profesionální stavební firmy či postavit dům svépomocí, se nabízí i otázka, kdo se postará o vybavení pro interiér. Je lepší přizvat si na pomoc zkušeného bytového architekta nebo si vlastní bydlení zařídit podle svého vkusu? Představu o tom, jak by měl váš dům vypadat zevnitř, zajisté máte – jistě už víte, jaká kuchyňská linka by se vám líbila, zda chcete do koupelny sprchový kout nebo velkou rohovou vanu nebo obojí. Stejně tak tušíte, zda budete svůj dům zařizovat v moderním nebo rustikálním stylu. Větší problém nastává u barevného provedení místností či nakupování doplňků, které utváří ráz bydlení. Ne každý má to správné estetické cítění. Nechte se inspirovat! Na internetu naleznete mnoho zajímavých tipů na zařízení interiéru.

Nechte si postavit na klíč. Veškeré starosti se stavbou domu převezme stavební firma.

Jaký dům chcete uvnitř, jste už vyřešili, ale kdo vám ho postaví? Chcete ušetřit desítky tisíc, avšak strávit na stavbě dlouhé roky života? Pak zvolte stavbu domu svépomocí. Pokud chcete využít služeb profesionální firmy a nechcete se účastnit žádné aktivity, která je se stavbou spojená, pak si nechte postavit dům na klíč. O jaké aktivity se jedná? O projektování rodinného domu, vyřizování stavebního povolení, sjednávání hypotéčního úvěru na financování vaší stavby, stavbu rodinného domu jako takovou nebo jeho kolaudaci. Stavba na klíč vás vyjde sice dráž, ale veškerý svůj volný čas můžete věnovat třeba rodině nebo budování kariéry. Nejpříznivější však na tom všem je to, že veškeré tyto služby nabízí firma Ekonomické stavby s.r.o. zdarma. Stavba domu nikdy nebyla jednodušší.